Get Adobe Flash player
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tym tygodniu26
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu102
mod_vvisit_counterW tym miesiącu143
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu451
mod_vvisit_counterWszystkich66589

Informacja !!!!!!

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, nauczanie zdalne przedłużone zostaje do dnia 26-06-2020r.

 


PRACA ZDALNA!!!

Szanowni Rodzice

W związku z pismem Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej z dnia 10 kwietnia 2020r w sprawie pozaszkolnych form kształcenia ustawicznego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Prywatnej Szkole Muzycznej I st w Nowej Wsi informuję że:

Harmonogram zajęć jaki został ustalony 12 marca nie zmienia się. Zajęcia odbywają się w tej samej formie jak do tej pory i w godzinach indywidualnie ustalonych z rodzicami.

Wszelkie materiały i zadania przesyłane i wymieniane są za pomocą środków komunikacji elektronicznej tj. Messenger, Facebook, Skype, WhatsApp i innej.

Praca ucznia oceniania jest na podstawie zajęć online, przedstawionych zadań i prac jakie zostają nadesłane przez ucznia w formie tekstowej lub w postaci nagrania. Uczeń i rodzic są informowani są na bieżąco o wystawionej ocenie.

Prace ucznia i ich oceny dokumentowane są w postaci kopii zadań jakie wykonał oraz notatki z zajęć online.

Konsultacje z nauczycielami mogą odbywać się po zajęciach online, drogą telefoniczną lub poprzez email.

Rodziców uprzejmie proszę o wysłanie poprzez sms aktualnego adresu e-mail z imieniem i nazwiskiem ucznia do nauczycieli: instrumentu głównego,fortepianu dodatkowego, chóru oraz zajęć teoretycznych: rytmiki, kształcenia słuchu dla klas 1-3 cyklu sześcioletniego oraz kształcenia słuchu i audycji muzycznych dla pozostałych klas w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do dnia 26 kwietnia 2020r. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!